• Dyrekcja

Grzegorz Łagoda

Urodził się 6 listopada 1971 r. w Żaganiu. Jest absolwentem Liceum Lotniczego im. kpt. pil. Eugeniusza Horbaczewskiego w Zielonej Górze oraz Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Tadeusza Kotarbińskiego w Zielonej Górze (studia dzienne - magisterskie). Ukończył także studia podyplomowe na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Posiada uprawnienia do zarządzania placówkami oświatowymi (roczny kurs kwalifikacyjny). W 2002 r. uzyskał stopień awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego.
      Pracę w zawodzie nauczyciela rozpoczął 1.09.1996 r. w Szkole Podstawowej w Jemielnie. W latach 2001 – 2003 był dyrektorem tej szkoły. Od 1.09.2003 r. do 31.08.2017 r. pełnił funkcję dyrektora Zespołu Szkół w Jemielnie, który powstał z połączenia Szkoły Podstawowej w Jemielnie i Gimnazjum w Jemielnie. Po zreformowaniu struktury szkolnictwa, od 1.09.2017 r. jest dyrektorem Szkoły Podstawowej w Jemielnie.

Kwalifikacje i uprawnienia:
      • nauczyciel historii,
      • nauczyciel wiedzy o społeczeństwie,
      • nauczyciel wychowania fizycznego,
      • nauczyciel gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej,
      • nauczyciel – pedagog szkolny,
      • specjalista z zakresu administracji,
      • mechanik osprzętu lotniczego,
      • skoczek spadochronowy,
      • pilot szybowcowy III klasy,
      • instruktor nauki pływania,
      • ratownik wodny WOPR,
      • żeglarz jachtowy (patent żeglarski),
      • windsurfer – członek Sekcji windsurfingowej przy Towarzystwie Gimnastycznym „Sokół” we Włoszakowicach – baza w Boszkowie,
      • licencjonowany krótkofalowiec – SP3UIR.