• REKRUTACJA
        DO I KLASY SZKOŁY PODSTAWOWEJ

UWAGA RODZICE !!!

Zgodnie z Zarządzeniem Dyrektora Szkoły Podstawowej w Jemielnie z dnia 10 stycznia 2024 r., w terminie od 25 marca do 5 kwietnia 2024 r., będzie trwał nabór dzieci do klasy I Szkoły Podstawowej w Jemielnie.

Podstawą zgłoszenia dziecka, które zamieszkuje w obwodzie szkoły,  do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Jemielnie jest złożenie  przez rodzica, w sekretariacie szkoły, karty zgłoszenia. Zgłoszenie dziecka jest równoznaczne z przyjęciem do szkoły.

Druk karty zgłoszenia Rodzice mogą otrzymać w sekretariacie szkoły. Druk karty można również pobrać ze strony internetowej szkoły - zakładka „REKRUTACJA”.

Rodzice, których dzieci zamieszkują poza obwodem szkoły, a chcą żeby ich dzieci zostały uczniami klasy pierwszej Szkoły Podstawowej w Jemielnie, składają wniosek o przyjęcie do klasy pierwszej.

Druk wniosku o przyjęcie Rodzice mogą otrzymać w sekretariacie szkoły. Druk wniosku można również pobrać ze strony internetowej szkoły - zakładka „REKRUTACJA”.

Pliki do pobrania

Zgłoszenie do klasy I dzieci zamieszkałych w obwodzie Szkoły Podstawowej w Jemielnie

Wniosek o przyjęcie do klasy I dzieci zamieszkałych poza obwodem Szkoły Podstawowej w Jemielnie