• REKRUTACJA DO PUNKTU PRZEDSZKOLNEGO

UWAGA RODZICE !!!

Zgodnie z Zarządzeniem Dyrektora Szkoły Podstawowej w Jemielnie z dnia 10 stycznia 2024 r. ogłoszony został nabór dzieci w wieku od 3 do 5 lat do punktu przedszkolnego Szkoły Podstawowej w Jemielnie na rok szkolny 2024/2025.

Informacja dla Rodziców, których dzieci obecnie uczęszczają do punktu przedszkolnego

Zainteresowani Rodzice dzieci uczęszczających w bieżącym roku szkolnym do punktu przedszkolnego składają na kolejny rok szkolny DEKLARACJĘ O KONTYNUOWANIU WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO w terminie do 4.03.2024 r. Deklarację należy złożyć w sekretariacie szkoły. Złożenie deklaracji jest równoznaczne z przyjęciem dziecka do punktu przedszkolnego na rok szkolny 2024/2025.

W PRZYPADKU NIEZŁOŻENIA DEKLARACJI W POWYŻSZYM TERMINIE, DZIECKO ZOSTANIE SKREŚLONE Z LISTY DZIECI UCZĘSZCZAJĄCYCH DO PUNKTU PRZEDSZKOLNEGO  W ROKU SZKOLNYM 2024/2025.

Druk deklaracji zainteresowani Rodzice otrzymają w sekretariacie szkoły. Dokumenty można również pobrać ze strony internetowej szkoły, z zakładki „REKRUTACA”.

Informacja dla Rodziców, którzy planują pierwszy raz zapisać dziecko do punktu przedszkolnego

na rok szkolny 2024/2025

Rodzice dzieci w wieku od 3-5 lat, które nie uczęszczały do punktu przedszkolnego w bieżącym roku szkolnym, mogą złożyć  WNIOSEK O PRZYJĘCIE DZIECKA  do punktu przedszkolnego w terminie od 11.03.2024 r. do 4.04.2024 r. wraz z odpowiednimi załącznikami.

Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w punkcie przedszkolnym

Wniosek o przyjęcie do punktu przedszkolnego